Tooted

Suurem osa meie valmistatud disainelementidest on ainulaadsed ning nendes peegeldub ennekõike iga kliendi soovid ja vajadused. Protsess algab ideest, millele klient valib mustri ning meie ajame joonde kõik muu.

Tooted

Meie tootevalikus on palju erinevaid disainlahendusi – teiste seas näiteks radiaatorite katted, kliimade katted, valgustid, väravad, piirded, vaheseinad, modernsed disainielemendid, mööbel, fassaadipaneelid jpm. Lisaks on võimalik teostada erilahendusi, mida ei kajastu nimekirjas.

Otstarve ja kasutusvaldkonnad

Meie tooteid on võimalik kasutada erineval otstarbel ning väga erinevates kohtades – eriliseks on võimalik muuta nii kodu, kui ka kontor ja palju muudki: näiteks kaubandusketid, hotellid, salongid, baarid, restoranid, vaba aja veetmis asutused, bürood, terviseklubid, spordiklubid, eramud, korterid, villad, avalikud ruumid jpm.

Materjal

Tootmisel kasutame mitmeid erinevaid teraseid. Materjali valime koostöös kliendiga. Kõik tööd teostatakse vastavalt lõikekvaliteedi standard nõudele ISO9013.

Järeltöötlus

Järeltöötluses kasutame RAL-värvikaarti

RAL-värvide valik on mitmekülgne. Värvid sobivad suurepäraselt ümbritsevasse keskkonda ja ilmestavad erinevaid ehitisi ning toovad esile hoonete detaile. Värvitooni valides tuleb tähelepanu pöörata sellele, et toonid tunduvad suuremal pinnal ümbritsetuna looduslikest tugevatest toonidest heledatemana ja kirkamatena kui värvikaardi väikesel tooninäidisel. Arvutist vaadatuna ei pruugi värvid minna kokku tegelikkusega.

aiad.png
Radiaatori_kate.jpg
vahesein.jpg

Näidised

×

Abilaud / istumisalus

Abilaud / istumisalus

Panipaigaga abilaud / istumisalus

Vahest on täiuslikust pildist puudu vaid see üks särav detail. Meie abilaud/istumisalus on terrassi pilgupüüdja igal juhul!

Soovid ka oma rõdu, terrassi või aeda natuke värskust tuua, siis küsi julgelt lisa. Meil on lisaks abilauale ka muidu huvitavaid lahendusi pakkuda!